Hakkımızda

Tarihimiz

Öz Akdeniz Evden Eve Nakliyat 2005 yılında İskenderun merkezli olarak kurulmuştur. Başlarda yanlızca evden eve nakliyat hizmeti veren firma, zamanla kendisini geliştirerek, teleskopik asansör ve depolama alanları kiralayarak veya satın alarak her alanda hizmet sunmaya başlamıştır.

Biz Kimiz

Tamamen lisanslı ve sigortalı olarak, İskenderun’un en saygın nakliye şirketlerinden biriyiz. Evler ve işyerleri için hem kısa hem de uzun mesafeli taşıma hizmeti sunan tam hizmetli taşınma uzmanlarıyız. Mobilya, avize, elektronik, ofis, depo, piyano taşıma… hepsini yapabiliriz. İskenderun Bölgesi’nde eksiksiz uçtan uca çözümler elde edin. Taşıma uzmanlarımız paketleyebilir, paketi açabilir ve hatta depolama tesislerimiz bile olabilir. Bir uzmanla konuşun, tam bir değerlendirme ve ücretsiz ekspertiz veya fiyat teklifi alın

Ücretsiz Ekspertiz ve Fiyat Teklifimiz

İskenderun’da her semte kesintisiz evden eve nakliyat, şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti veriyoruz. ve her boy araçlarımızla sizlere hizmet sunuyoruz düşük maliyetli ve verimli çalışmalar yapıyoruz Ücretsiz Ekspertiz ve Fiyat Bilgisi İçin İletişime Geçiniz.

Bizim Avantajlarımız

Sonunda, fiziksel olarak güçlü ve yetenekli insanlar, yer değiştirme görevini zihinsel ve fiziksel olarak yorucu buluyor. Yaşlı akrabalarımız için bunun nasıl bir şey olduğunu hayal edin. Ayrılma eylemiyle, günlük yaşamlarının istikrarı ve ön görülemezliği tehlikeye girer ve taşınma deneyimindeki sorunlar, yeni ortamlarında yorgunluğa ve güven eksikliğine yol açabilir.

WHATSAPP
TIKLA ARA