İskenderun Asansörlü Taşımacılık

İskenderun Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

İskenderun Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimiz Asansörlü Nakliyat aracımız ile uygun fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın. İskenderun asansörlü nakliyat aracı kiralamak isteyenlerin ve evini asansörlü nakliye aracı ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz zaman iletişim kurarak uygun asansörlü nakliyat fiyatları ile aracımız eşyalarınızı güvenle taşır. İskenderun ’da parça eşya taşıma ihtiyacınızı en güvenli ve hızlı yöntemlerle en uygun ücretlerle ekonomik olarak sunuyoruz.

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Firması

İskenderun başta olmak üzere asansörlü araçlarını Hatay genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 12. kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama şekilleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Asansörlü evden eve nakliye araçlarımız ihtiyacınız olan yükseklikteki binalara çıkmakta ve çok kısa sürede ev eşyalarınızı taşımaktayız.

İskenderun Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Şirketi

İskenderun asansörlü evden eve nakliyat şirketi olarak yüksek katlı binalara ve taşınması zor alanlara taşınmanız için yardımcı hizmetler sunuyoruz. bu kapsamda asansörlü nakliye aracını sizlerin huzurunda hizmetine sunduk. İskenderun’da asansörlü evden eve nakliyat aracı kiralamadan kendi içinde bu hizmeti sunuyoruz. Öz Akdeniz Evden Eve Nakliyat indirimli ve ekonomik ücretlerle asansörlü evden eve taşıma hizmetleri sunar.

✅ Asansörlü Nakliyat: 12.Kata Kadar Hizmet
✅ Asansörlü Taşıma: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Yeni Eve Asansörle Taşınmak Nasıl Olur?

Yeni eve asansörle taşınmak nasıl olur? Çok da güzel olur. Yeni evinize Asansör ile taşının daha kolay daha hızlı ve daha güvenli ve titiz bir şekilde taşınmış olursunuz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat aracımız ile yüksek katlı sitelerin 1. katından 12. katlarına kadar rahatlıkla taşıma yapıyoruz. İskenderun evden eve nakliyat sektörü lider nakliye firması olarak taşıma işlemine büyük özen gösteriyoruz. Sahip olduğumuz geniş araç filomuz ile en profesyonel taşıma adımlarını hedefleyerek taşıma işlemine esaslıyoruz. Öz Akdeniz Evden Eve Nakliye şirketi Asansörlü taşıma hizmetini aynı zamanda parça eşya taşımacılığı Mobilya, Beyaz Eşya, Elektronik Alet, Piyano gibi farklı eşyaların taşınması alanlarında da hizmet vermekteyiz. Bütün taşımacılık hizmetlerimiz de müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. İskenderun evden eve nakliye sektöründe hizmet veren firmamız ile taşınmak için fiyat teklifi alın. Uygun fiyatlı ve zaman zaman indirimli ücretlerle aynı gün güvenle taşının.

İskenderun Asansörlü Taşıma Firması

İskenderun Asansörlü taşıma firması olarak uzun yıllardır İskenderun’da nakliye alanında faaliyet göstermekteyiz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat şirketimiz senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi, deneyim, güler yüzlü hizmet kalitesi ve hizmet anlayışı ile 2005 senesinden beri İskenderun merkezli nakliye firması olarak yanınızdayız. Siz değerli müşterilerimizin profesyonel ve garantili Asansörlü nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla almak için bizimle iletişime geçin fiyat teklifi alınız. İskenderun’da asansörlü nakliyat işleriniz için gözü kapalı taşımacılık hizmetlerini sunan nakliye şirketimiz ile sözleşme imzalamaya bekliyoruz.

İskenderun Asansörlü Ev Taşıma Aracı

İskenderun asansörlü ev taşıma aracı ile yüksek katlı binalara taşınmak bu kadar kolay olmamıştı. Güvenli ve titiz bir şekilde taşınmak için hem de daha kısa sürede daha kolay bir şekilde taşınmak için asansörlü ev taşıma araçları ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kapalı kasa araçlarımız ile konforlu ve güvenle taşınmanızı sağlamaktır.

Sigortalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Güvenli ve Mutlu Taşının

İskenderun’da Sigortalı Asansörlü evden eve nakliyat firmamız ile güvenli bir şekilde taşının. Garantili nakliye hizmetimiz kapsamında ev eşyalarınız veya parça eşya güvenliği açısından sunduğumuz hizmetimiz ile eşyalarınızı sigortalatıyoruz. Sigortalanan eşyalarınız güvenle taşınır. İstenmeyen bir şekilde olabilecek kazalara karşın, tüm olası iş güvenliği önlemlerini almaktayız. Bunun yanı sıra tarafımız dışında oluşabilecek durumlara karşında kasko kapsamında eşyalarınız 250. 000 TL sigorta güvencesiyle ile sigortalanır. Bu bedel sigorta firması tarafından ödenir. Olası tüm zaiyatlarınız Öz Akdeniz Nakliyat firmamızca karşılanır. Sigortalı Taşıma hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.

İskenderun Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İskenderun asansörlü nakliyat fiyatları bakımından ucuz ve ekonomik fiyatlarla asansörlü nakliye çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uygun Asansörlü nakliyat ücretleri sunmamızın arkasında güvenilir ve kurumsal nakliye şirketi olmamız yatmaktadır. İskenderun evden eve nakliyat firmamız kendi bünyesinde barındırdığı araçlar ve elemanları sayesinde ek masrafa gerek duymaz. Aynı zamanda bunu müşterilerimize de yansıtarak kesinlikle ek ücretler talep etmeden eşyalarını taşır.

Evden Eve Nakliyat ÜCRETLERİ      Evden Eve Nakliye Fiyatları         Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI                                  2.000 – 2.500₺                                        2.500 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI                                 2.500 – 3.000 ₺                                       2.750 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI                                 3.500 – 4.000 ₺                                       3.500 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI                                 4.000 – 4.500 ₺                                       4.500 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI                                 4.500 – 5.500 ₺                                        6.000 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI                   3.000 ₺                                                       4.000 ₺

İskenderun’da Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

İskenderun’da Asansörlü Taşımacılık kapsamında İskenderun Öz Akdeniz Nakliyat Ofisimiz ile hizmetinizdeyiz. Talep halinde aynı gün içerisinde bir kaç saatte eşyalarınızı güvenli ve titiz bir şekilde taşıyoruz. Alanında usta personel kadromuz ile profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. 37 Metre Mobil Asansörümüz ile günlerce sürecek eşya taşımaları 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Üstelik eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kalkar. Aynı zamanda zamandan tasarruf sağlarsınız. 8-9 personel ile günlerce sürecek taşıma işlemini en kısa sürede yapıyoruz. Mobil Asansör ve 1-2 personel ile bir kaç saat içerisinde tamamlıyoruz. Bu da maddi olarak avantaj sağlar. Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmamız İskenderun’da 7/24 hizmetinizdedir. Bir çay içmeye bekleriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mobil Asansör aracı kaç kata kadar çıkabilir?

Farklı boyutlarda asansörlü nakliye araçları mevcuttur. 12 kata kadar çıkabilen orta boyutlu asansörlü nakliye aracı vardır. Bunun yanı sıra 25 kata kadar çıkabilen asansörlü nakliye araçlarda mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda en ekonomik asansörlü taşıma aracını sizler için tahsis ediyoruz.

Mobil Asansör ile bir ev ne kadar sürede taşınır?

Ortalama bir gün veya daha fazla uğraş gerektirecek saatlerce sürecek bir ev taşıma işini 5-6 personel ile taşınabiliyor. Mobil asansör aracı yardımı ile daha uygun şekilde 3-4 kişi ile ve 1-2 saat içerisinde eşyaları eve taşımak mümkün oluyor. Bu durum zaman + emek + masraf = maliyet açısından daha uygun olmaktadır. Bizler de müşterilerimizin daha ekonomik ve arzu edilen işe göre değişen fiyatlarla taşınmalarını sağlıyoruz.

Mobil Asansör kiralama ücreti ne kadar?

Şirketimiz Mobil Asansör evden eve taşıma müşterilerine sadece maaliyetine olacak şekilde sunar. Asansörlü nakliyat fiyatları için bizimle iletişim kurup asansör kurulum ücretlerine öğrenebilirler.

Asansörlü evden eve nakliye fiyatları ne kadar?

Asansörlü evden eve nakliye fiyatları taşınacak evin oda sayısına göre ve katlarına göre farklılık gösteriyor. Bu da eşyaların hacminden ve süreden dolayıdır. Eşya yükü personel sayısını ve araç boyutunu belirlediğinden maliyetlere etki etmektedir. Nakliyat fiyat hesaplama yapılarak en ekonomik ve hızlı bir şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.

WHATSAPP
TIKLA ARA