İskenderun Eşya Depolama

İskenderun Eşya Depolama Hizmetleri

2005 yılından bu yana lojistik hizmetlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde sunan Öz Akdeniz nakliyat; evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı sektörlerinden sonra 2010 yılında başlamış olduğu eşya depolama hizmetleri ile de büyük inikâs uyandırmıştır. Gerek ev eşyası gerekse ofis eşyası gerekse de diğer türlü değerli eşyalarınızı depolama hususunda her konuda büyük bir dikkatle hareket eden firmamız kurulduğundan bu yana taşıma sektörüne dair her hizmetinde önemli başarımlar kazanmıştır.

Son zamanlarda özellikle İskenderun bölgesinde gerçekleşen kentsel dönüşümden dolayı nakliye sektörü büyük hız kazanmıştır. Kimi insanlar ev eşyalarını yeni aldıkları başka konutlara taşırken kimi insanlarsa eşya depolama hizmetinden faydalanmak istemektedir. İşte bu hizmeti karşılamak için siz değerli müşterilerimize en verimli ve profesyonel biçimde yardımcı olabilecek nakliyat ve eşya depolama şirketi olarak hizmet sunmaktayız.

Ev eşyası depolama konusunda büyük bir dikkatle hareket eden firmamız ekspertiz için evinize gelerek eşyalarınız ile ilgili gerekli incelemeleri analiz ettikten sonra uzman ekibimiz ve büyük geniş araç filosu ile gelerek tüm eşyalarınızı de monte ettikten sonra düzgün bir şekilde eşya amlajlama işlemlerini yaparak eşyalarınızı firmamızın güvenli ve temiz depolarında muhafaza etmektedir. İskenderun eşya depolama alanında öncü firmalarından olan şirketimiz en uygun fiyatlarda en kaliteli depolama hizmetleri vererek depolama firmaları arasında en iyi depolama alanlarına sahiptir.

Firmamız depolama hizmetlerinde İskenderun bölgelerinde antrepoları ve küçük çaplı depolar kurmuştur. Eşyalarınızı güvenle depolayan bir depolama firması olan Öz Akdeniz nakliyat ve depolama, siz değerli müşterilerimizin arzunuza göre ne zaman almak isterseniz o vakit de kapınıza getirerek büyük titizlikle eşyalarınızı evinizde kurup yerleştirmektedir.

Firmamızı kaliteli yapan siz değerli müşterilerimize verdiğimiz güven ve sunduğumuz hizmettir. Öz Akdeniz nakliyat ile tanışmak ve taşınmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresimizde bulunan iletişim adreslerinden firmamıza ulaşmanız.

Ekonomik fiyat ve en iyi kalitede eşya depolama hizmetimizden ve firmamızın 17 yıllık nakliyat hizmetleri ve 12 yıllık profesyonel eşya depolama tecrübemizle; hizmetlerimizde üstün müşteri memnuniyeti hedeflerimizden asla taviz vermediğimiz, güvenle faydalanabileceğiniz çalışma planlamalarımız mevcuttur. Ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı, kasalarınızı, önemli evraklarınızı, kıymetli eşyalarınızı, kullanılmayan muhtelif eşyalarınızı ve muhafaza edilmesi gereken diğer tüm eşyalarınızı İskenderun bölgesinde yer alan depolarımızda güvenle, ekonomik fiyat seçeneklerimiz dahilinde muhafaza edebilirsiniz. Şirketimize ait eşya depolarımız, temizlik ve hijyen koşullarına yönelik titizle konrtrolü yapılmakta ve güvenlik unsurlarına dikkat edilerek, rutubet, ışık gibi yıpratıcı tehditlerden korunaklı olarak profesyonel biçimde sizlere hizmetiniz vermekteyiz.

İskenderun Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Fiyat/hizmet kalitesi yönünden asla kaygı çekmeyeceğiniz ekonomik fiyatlı kiralık eşya depolarımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak, firmamız olarak en büyük dileklerimiz. İskenderun’da bulunan depolarımızda muhafaza edeceğimiz eşyalarınızı, sizin lokasyonunuza gelip kendimiz teslim alıyoruz ve onları zarar görmeyecek şekilde ve en iyi koşullarda muhafaza edilmek üzere firmamız Öz Akdeniz Nakliyat güvencesiyle transfer ediyoruz. Bu dahilde eşya taşıma hizmeti de yapılacak uygun bir ücretlendirmeye tabidir. Kiralık eşya depolarımızda size ait, konumunuzdan teslim alacağımız mobilyalar, beyaz eşyalar, ofis eşyaları, öenmli evraklarınız gibi büyük eşyaları yahut kasalar, kıymetli ve bir o kadar da güvenliğinden endişe duyulan eşyalarınızı, bununla beraber mevsimlik veya aylık olarak kullandığınız eşyalarınız güvenle ve özenle depolanmaktadır. Her bir müşterimiz için kişiye özel bir oda ayırıyoruz. Ekonomik depo kirası fiyatlandırmamızı, enflasyon ve çeşitli sebeplerden ötürü senelik yalnızca %8 fiyat artışı ile sürdürmekteyiz.

İskenderun Ofis Eşyaları Depolama

Ofisiniz neredeyse eviniz kadar uzun süre bulunduğunuz yaşadığınız yerlerden biridir. Bundan dolayı bu yaşam alanınızda zaman zaman birçok eşyaları yenileriyle değiştirebilirsiniz. Ya da yaşam alanınızı yani ofisinizin konumunu değiştirirsiniz. Bundan dolayı sizlere Öz Akdeniz Nakliyat olarak ofis taşımacılığı hizmeti verdiğimiz gibi, bu eşyalarınızın gerek taşınma enasında gerekse sizin ihtiyacınız olan hizmet doğrultusunda güvenli biçimde muhafaza edilmesini ve depolarımızda tutulmasını sizlere en iyi kalitede bir hizmet olarak sunmaktayız. Masalarınız, Ofis koltuklarınız, kitaplıklar, dolaplar ve hatta arşiv belgeleriniz, gözünüzü arkada kalmayacak şekilde firmamız tarafınca ofis eşyalarınız önemle depolanmaktadır. Tüm işyeri eşyalarınızı, firmamız vasıtasıyla güvenle ve temiz bir şekilde depolamanız mümkündür.

Mobilya ve Beyaz Eşyalar ve Diğer Ev Eşyalarını Depolama Hizmeti

Gerek evinizi nakil ederken, gerek eşyalarınızı yenilediğinizde gerekse değişik sebeplerden dolayı ev eşyalarınızı depolama ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu eşyalar başlıca bulaşık makinesi, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, masalar, sandalyeler, yatak, koltuklardan oluşan mobilyalar gibi beyaz eşyalar ve diğer türlü ev eşyaları gibi büyük ve geniş yer kaplayan, daha çok orta boy depolarımızı önermemizi gerektiren ortaboy eşya türüne girer. İskenderun’un sayılı ve kaliteli taşımacılık firmalarından olan Öz Akdeniz Nakliyat firması olarak biliyoruz ki ev taşımak da atmayacağınız eşyaların üzerine yenilerini almak da siz kıymetli müşterilerimiz için büyük bir zorluktur. Bu sebeple bizim firmamız gibi yeniliğe açık aynı zamanda da profesyonel bir taşıma firmasını ve yine bizim ev eşyası depolama hizmetimizi tercih etmeniz sizin büyük kazancınız olacaktır. Böylelikle eşyalarınızın düşünmenize hiç gerek kalmadan ve gönül rahatlığıyla günlük işlerinize devam ederken, biz sizlerin ihtiyacına özel ayırılmış depolama alanlara sahip, kişiye özel depo odalarımıza eşyalarınızı yerleştirelim ve güvenlik ve koruma önlemleriyle eşyalarınızı muhafaza edelim.

Kıymetli Eşya Depolama

Siz değerli müşterilerimizin her emaneti bizim için çok kıymetlidir. Bunun yanında bazı eşyalarınızsa sizin huzurunuzda çok daha kıymetlidir. Kimisi maddi yönden paha biçilebilen kıymetli eşyalar olup, kimisiyse sizin için özel manevi yönden bulunan, hatıralarınızın olduğu eşyalardır. Bu eşyaları yakınınızda saklamanın güvensiz ya da sıkıntılı olduğu durumlarda, profesyonel depolama hizmeti almak sizin için uygun bir seçenektir. Hem hırsızlığa karşı güvenlik unsurları had safhada olduğu hem de ışık, nem gibi çeşitli potansiyel zararlara karşı önlemlerimizin alınmış olup kiralık eşya depolarımızla, sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.

İskenderun Profesyonel Eşya Depolama Hizmetleri

Profesyonel eşya depolama hizmetleri tek eşya ya da birden çok eşyanın belirli bir ücret karşılığında güvende olacağı şekilde özel depolarda saklanmasıdır. Depolanan eşyalar müşterinin istediği saat ve günde adrese teslim edilir.

İskenderun Kurumsal Ev Eşyası Depolama

Eşyalarınız evinizi dolduracak kadar fazla gelmeye başladıysa fakat ileride kullanmak üzere saklamak istiyorsanız profesyonel depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşyalar depoya taşınırken dilerseniz taşımacılık hizmeti de alabilirsiniz ya da depoya eşyalarınızı kendi çabalarınızla getirebilirsiniz.
Eşyaların ambalajlanması, taşınması ve depolanması profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Eşyalar depolanırken firmaya bir gün belirttiğinizde tam zamanında eşyalarınız verdiğiniz adrese nakil olmuş olur. Depolanmasını istediğiniz eşyaların sayısına ve boyutlarına göre her büyüklükte depo alanlarımız vardır. Profesyonel eşya depolama hizmetleri için bir parça eşya veya komple bir ev eşyası depolamanız mümkündür.

Evrak Depolama

Gerek değerli evraklar, gerek üzerinize zimmetli ve uzun yıllar boyunca saklamanızın gerektiği evraklar ev yada ofis dolaplarına sığmayabilir. Zamanla artan bu tarz dosyalar, birikimle ciddi bir fazlalıktır ve büyük hacim kaplayabilmektedir. Eşyalarınızı hem güvenli hem de sizi mümkün olduğunca aydın kılacak şekilde kaliteli bir depolama firmasına emanet etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu durumda, eşyalarınızın “yükünden kurtulmak” ve onları muhafaza etmek için kiralayacağınız size özel eşya depoları, sizleri büyük oranda hafiletecektir.

Gereksiz Eşya Depolama

Bir zamanlar severek evinizde tuttuğunuz bazı eşyaların modası geçebiliyor, yahut eşyayı koyacak yer bulamayabiliyorsunuz ya da başka sebepler dahilinde sorun yaşıyor ve eşyalarınızı atmaya kıyamıyor olmanız mümkün olabiliyor. Bu eşyaları hatıra olarak saklarken, güncel olarak sizin işinize yaramayan lakin ilerde belki işinize yarayabileceğini düşündüğünüz ya da sezonluk kullandığınız eşyalarınızı atmamanız gerekiyor olabilir. Atmamanız gereken bu eşyaların kaplayacağı alan yaşam alanımızdan kısıtlıyor olabilir ve tasarruf etmemize sebep olabilecek kadar büyük olabilirler. Öyleyse kullanmadığımız eşyaları görmek istememek doğaldır. Bu durumlarda eşyalarınızı siz değil, firmamızın odalarında depolayalım. Bu sayede vazgeçemediğiniz eşyaları yok etmemiş olursunuz, hem de onları Öz Akdeniz Depolama güvencesiyle profesyonel biçimde, size özel odalar ayrılmış ve 24 saat kamerayla izlenen odalarda ışık, rutubet, su ve türlü yıpratıcılardan uzak eşya depolamızda korumuş olursunuz.

WHATSAPP
TIKLA ARA