İskenderun Ofis Taşımacılığı

2005’den beri Kurumsal Ofis Taşıma

2005 yılından bu yana İskenderun’un tüm semtlerinde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerini sürdürmekteyiz. Büyük araç filosu ve uzman ekibi ile ofis taşıma hizmetlerinizi başarılı bir şekilde sunmaktadır. ofis taşıma şirketi olan firmamıza sadece İskenderun değil, Hatay’ın bütün ilçelerine hizmetlerini ulaştırmaktadır. %100 güvenceli referansları ile sektöründe en iyisi olan ÖZ Akdeniz Nakliyat firması ile tanışabilir, taşınma süreçler ile ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

İskenderun’un kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinde en çok tercih edilen firmayız. 2005 yılından beri; Profesyonel ekiplerimiz, büyük araç filomuz ile ofis taşıma sektöründe hizmetlerimizi vermekteyiz. en yüksek Müşteri memnuniyetimizi hedeflerimiz arasındadır, her geçen gün referans listemize yeni firmaları ekleyerek büyüyen bir ofis taşıma şirketiyiz.

İskenderun Ofis Taşıma Şirketi

İskenderun’un her semtlerinde hizmetlerimizi düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimiz; kurumsal ofis taşımacılığı, depo taşımacılığı, hastane taşımacılığı, kütüphane taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, laboratuvar taşımacılığı,
dershane taşımacılığı gibi birçok kurumsal hizmetler firmamızın verdiği hizmetler içerisinde yer almaktadır.

Sigortalı Ofis Taşıma

Şirketimiz tarafından sigorta firmaları ile yapılan anlaşmalar ile ofis taşıma hizmetlerinizde tüm ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır. Bu süreçte şirketimizin farkı yine ortaya çıkmaktadır. Çünkü tüm sigorta şirketleri nakliyat firmaları ile sunulan sigorta hizmetlerini kısıtlı olarak hizmet vermektedir. Bunun sebebi; sigorta firması ve nakliyat şirketleri arasındaki güvensizliktir. Fakat firmamız kurumsal ofis nakliye hizmetlerindeki sunduğu planlı çalışmalarımızdan dolayı sigorta firmaları ile bu güveni çok iyi bir şekilde sağlamaktayız.

İskenderun Ofis Taşımacılığı                          ✅Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmeti
K3 Yetki Belgesi 2022                                       ✅Ofis Taşıma Fiyatları Güncel 2022
İskenderun Ofis Taşıma Şirketi                      ✅Ofis Taşıma Hizmetleri
2005’dan Beri Ev ve Ofis Taşımacılığı          ✅ Dernek Üyesi

Ofis Taşıma Nedir?

Son 10 yılda büyük bir başarı kazanan ve günümüzde birçok nakliyat şirketleri tarafından yapılan hizmet türüdür. Ofis taşıma; kurumsal yada bireysel ofis alanlarında bulunan mobilya veya diğer taşınabilir olan eşyaların bir yerden başka bir yere nakil edilmesine denir.

Ofis Taşıma Ücretleri Ne Kadar?

ofis taşıma ücretleri ile ilgili bilgi almak isterseniz hemen firmamızla iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunun. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda firmamız tarafından sizlere ofis taşıma ücretiniz sunabiliriz.

 

En Eski Ofis Taşıma Şirketi Kimdir?

İskenderun’da en eski ofis taşıma şirketi ÖZ AKDENİZ TAŞIMACILIK olarak bizim firmamızdır. Firmamız 2005 yılından bu yana kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Ofis taşımacılığı hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WHATSAPP
TIKLA ARA